ponedjeljak, 27. siječnja 2014.

Nova godina stare navike!!!

U nedjelju 26.01.u dvorani OŠ Belica u Čakovcu seniorke OK Velika Gorica su pobijedile ŽOK Kaštel s 3:2 u setovima (19:25,25:22,17:25,25:14,15:12).
Po prvi puta poražen je renomirani protivnik na svojem domaćem terenu.Velikogoričanke su pokazale da su izrasle u pravu ekipu sposobnu za pobjede i na ovako teškim gostovanjima. Utakmica je bila teška kao što i rezultat pokazuje. Domaćin u kompletnom sastavu sa svim iskusnim igračicama odlično igra i potpuno zasluženo dolazi do vodstva 2:1, ali Velikogorička mladost se ne miri s porazom, otpušta kočnicu i silovitom igrom u četvrtom setu razbija domaće i izjednačuje na 2:2. U petom setu fantastična borbenost svih igračica na terenu, dugi poeni i borba za svaku loptu. Velikogoričanke su smirenije, više usredotočene na igru i bez obzira na iskustvo domačih igračica mirno privode utakmicu kraju za pobjedu 3:2. Velikogoričanke su i dalje bez poraza u 2 A ligi centar i ovo je već deseta pobjeda u nizu.
Slijedeći vikend u goste u Veliku Goricu dolazi ŽOK Vrbovec.