srijeda, 19. ožujka 2014.

Poraz OK Velika Gorica u derbiju kola

U nedjelju 16.03.  je u dvorani OŠ Vukovina odigran derbi kola doigravanja za prvaka 2.A lige. Sastali su se vodeći HAOK Mladost II i drugoplasirani OK Velika Gorica. Utakmica je odigrana pred velikim brojem gledatelja koji su mogli pratiti dobru odbojku. Utakmicu su odlično otvorile domaće odbojkašice vodivši cijeli prvi set i igravši prepoznatljivu igru koja ih je krasila cijelu sezonu, ali samo do vodstva 20:15. Nakon toga dolazi do pada u igri domaćih i zagrebčanke osvajaju taj set 21:25. Nakon gubitka već dobivenog seta dolazi do pada u igri domaćih i s lijedeća dva seta Mladost kontrolira rezultat i privodi utakmicu kraju u svoju korist.
Konačni rezultat OK Velika Gorica HAOK- Mladost 0:3 (21:25,19:25,18:25).
Ovo je drugi uzastopni poraz ovu sezonu nakon trinaest pobjeda za redom i vjerujemo da ćemo se slijedeći vikend u Karlovcu vratiti na pobjednički put.