četvrtak, 21. veljače 2013.

Seniorke druge u 2.Hrvatskoj ligi centar nakon drugog dijela natjecanja

U srijedu je u dvorani OŠ Ščitarjevo odigrana zaostala utakmica 11.kola između OK Velika Gorica i ŽOK Azena II.
Nakon duljeg vremena ovog puta pobjeda je pripala ŽOK Azena II rezultatom 3:2 u setovima.
Naše djevojke nakon gubitka prvog seta vraćaju se u utakmicu i glatko dobijaju sljedeća dva seta, ali nakon toga dolazi do opuštanja koje koriste iskusne igračice Azene i osvajaju 4. i 5. set te dva boda. Naše djevojke osvajaju jedan bod koji je na kraju bio dovoljan za osvajanje drugog mjesta na tablici.
Prvi je ŽOK Vrbovec, a treći ŽOK Kaštel koji uz OK Velika Gorica ulaze u doigravanje za naslov prvaka.
Utakmica je odigrana u izvrsnom ozračju koje su napravili preko stotinu naših navijača koji su od prve do zadnje minute gromoglasno bodrili naše djevojke.
Bez obzira na ovaj poraz možemo biti više nego zadovoljni dosadašnjim učinkom naše mlade ekipe u seniorskoj konkurenciji 2.lige.
Slijede nam utakmice protiv OK Karlovac , OK Sisak i OK Nebo iz Zaprešića ekipa koje su zauzele prva tri mjesta u skupini zapad. Liga za poredak od 1. do 6. mjesta počinje vikend 2./3. ožujka.