ponedjeljak, 4. ožujka 2013.

Pobjeda na startu doigravanja

U Sisku je u subotu u dvorani Brezovica odigrana utakmica 2. Hrvatke odbojkaške lige centar, skupina za poredak od 1.do 6 mjesta između OK Sisak i OK Velika Gorica. OK Velika Gorica je zasluženo slavila sa 3:1 u setovima (25:13,25:17,21:25,27:25 ). Utakmica je odigrana pred brojnim gledateljima koji su mogli uživati u odličnoj odbojci , a na kraju su pljeskom ispratili gostujuće igračice.Velikogoričanke su odličnom igrom dobile prva dva seta i vodile 16:10 u trećem setu, ali Siščanke se ne predaju, serijom poena preokreću rezultat i na kraju osvajaju set. U četvrtom setu nakon vodstva Siščanki 21:12 Velikogoričanke preokreću i na kraju u neizvjesnoj završnici pobjeđuju 27:25 i osvajaju nova tri boda.OK Velika Gorica se trenutno nalazi na četvrtom mjestu skupine.
U subotu 09. 03. OK Velika Gorica je domačin OK Karlovac,utakmica će se odigrati u dvorani OŠ Vukovina s početkom u 18 sati.