nedjelja, 18. studenoga 2012.

Juniorke OK Velika Gorica ponovno zlatne

Juniorkama Odbojkaškog kluba Velika Gorica uspijelo je obraniti prošlosezonski naslov prvakinja Zagrebačke županije. Završnica prvenstva Zagrebačke županije za juniorke (djevojke 94.godište i mlađe), za sezonu 2012./2013. održana je u nedjelju 18. studenog u dvorani OŠ Ščitarjevo.

U prvoj polufinalnoj utakmici OK Velika Gorica bila je uvjerljivo bolja od ŽOK Azena rezultatom 3:1 po setovima :( 25:19),(23:25),(25:13),(25:12). Azena je ozbiljniji otpor pružila samo u prva dva seta,dok je u trećem i četvrtom setu apsolutna dominacija bila na strani odbojkašica OK Velika Gorica.

U drugoj polufinalnoj utakmici OK Nebo (Zaprešić) je također uvjerljivo savladalo ŽOK Vrbovec sa 3:1 u setovima.

U utakmici za treće mijesto ŽOK Azena je bila bolja od ŽOK Vrbovec rezultatom 3:0 i osvojila brončanu medalju.

U samoj završnici, u utakmici za naslov sastali su se OK Velika Gorica i OK Nebo (Zaprešić). Prikazana je odlična odbojka sa puno obrata i fantastične borbenosti obiju ekipa. Na kraju su potpono zasluženo slavile odbojkašice OK Velika Gorica rezultatom 3:2 i osvojile naslov prvakinja i novu zlatnu medalju,na radost svojih vjernih navijača.