nedjelja, 4. studenoga 2012.

Pobjeda OK Velika Gorica u gradskom derbiju

U nedjelju je u dvorani srednjih škola odigrana utakmica 4. kola II. hrvatske odbojkaške lige između OK Velika Gorica i ŽOK Azena II.

OK Velika Gorica je pobijedila ŽOK Azena II. rezultatom 3:1 u setovima (25:17,25:18,23:25,25:17).
Utakmica je odigrana pred više od stotinu gledatelja u izvrsnom navijačkom ozračju i pokazala da i druga liga može biti zanimljiva za ljubitelje odbojke.  Prva dva seta dobila je, boljom igrom, OK Velika Gorica, ali se Azena nije predala te zasluženo dobila 3 set.  U 4. setu ponovno bolja OK Velika Gorica i zasluženo osvaja vrijedna tri boda.

U ovom kolu domaćin je bila OK Velika Gorica koja je izvrsno organizirala utakmicu.  Izvrsnom ozračju uvelike su pridonijele Velikogoričke mažoretkinje koje su prije početka utakmice i u pauzama između setova svojim odličnim nastupima oduševile gledatelje.  Možemo samo poželjeti što više ovakvih utakmica u našem gradu.